A 4en a Kéken csapata (Vizi András, Milutinovity Adrián, Lengyel Róbert, Kovács Tibor) 2022. február 4-én Sátoraljaújhelyen felhúzta a nyúlcipőt, és András hajnali rajtjával megkezdték a két és fél napos jótékonysági futást, melynek célja a mozgáskorlátozott gyermekek parasportjának fejlesztése volt.
A gyűjtés a Gyógyító Angyal Alapítvány közreműködésével történt, és a befolyt összeget az intézményünknek és alapítványunknak, a Zsótér Pál Alapítványnak ajánlották fel.
A gyerekekkel mi is nyomon követtük a futókat és nagyon szorítottunk értük, hogy bírják a közel 540 km futást!
Az esemény végén, – amikor Adrián Szarvason beérkezett a célba – összesen 495 999 Ft gyűlt össze az utalásokból. Ezt 156 000 Ft-tal egészítette ki Szarvas város, valamint a Róka és Mackó Barátkozó hely az általuk szervezett helyszíni gyűjtésből.
Az adakozók lelkesedésének köszönhetően a csapat meghosszabbította az adománygyűjtést 2022. február 13-ig, melynek eredményeképpen végül 905 000 Ft gyűlt össze.
A támogatásból származó összeget iskolánkban az egyik legközkedveltebb parasport fejlesztésére, a Bocciara fordítjuk. Az adományok lehetővé tették, hogy új készleteket vásároljunk a diákok számára.

Köszönjük szépen a 4en a Kéken csapatnak és mindenkinek, aki támogatta az ügyet!